• slide-1
  • slide-3
  • slide-5
  • slide-2
  • slide-4
  • slide-6

Avaleht

Tere tulemast!

ProWeld OÜ on ettevõtte mis eelkõige väärtustab produktiivset ja ladusat koostööd Tellijatega. Meie eesmärgiks on olla paindlik ja samas kindel äripartner, seda tänu kompetentsele kollektiivile ja suurele kogemuste pagasile. Tegeleme metallkonstruktsioonide projekteerimise, valmistamise ning paigaldamisega üle Euroopa. Töid oleme teostanud Eestis, Soomes ja Rootsis. Samuti tegeleme tööjõurendiga mis on vahest vägagi vajalik kui oleks vaja lihtsalt mõneks tunniks objektile keevitajat.

proektirovanieProjekteerimine, eelarvestamine ja projektijuhtimine

Valmistame ette projekti vastavalt Tellija lähteülesandele. Jooniseid koostavad kõrgharidusega insenerid. Eelarvestamine, joonestamine, koormusarvutused, 3D pildid, tootejoonised jms. – kõik ühest kohast.

metal2Metallkonstruktsioonide valmistamine ja viimistlus

Valmistame erineva suuruse ja raskusastmega metallkonstruktsioone. Terastest kasutame tavateraseid, roostevaba terast ja alumiiniumi. Töökoda on varustatud eraldi värvikambriga mis võimaldab kvaliteetset viimistlust.

directPiirdeaiad, piirded ja väravad

Müüme erinevaid piirdeaedade materjale, väravate tarvikuid, väravate automaatikat, lukke ning väravaid. Lisaks valmistame ja müüme trepipiirete jaoks erinevaid detaile nagu näites klaasi kinnitused, roostevabast terasest fittingud jms.

prokat_trudaErinevad montaazitööd, tööjõurent, üldehitus

Paigaldame metallkonstruktsioone, piirdeid, piirdeaedu, väravaid ja varikatuseid. Lisaks saab meilt tunni baasil rentida keevitusspetsialisti koos vajalike tööriistadega ning transpordiga.

Copyright © 2016 ProWeld OÜ, E-post: info@proweld.ee